Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -11

Detail novinky

10.03.2015

Rásť a mať procesy pod kontrolou

Ste súčasťou dodávateľského reťazca? Predávate a nakupujete tovar a služby? Potom ste už buď narazili, alebo ešte len narazíte, na elektronickú výmenu obchodných dokumentov tzv. EDI (Electronic Data Interchange) vo vzťahoch medzi vašou spoločnosťou a jej obchodnými partnermi - dodávateľmi a odberateľmi.

Začínate posielať obchodné dokumenty od objednávok, dodacích listov, príjemiek, až po faktúry, jednoduchou a bezpečnou elektronickou cestou prostredníctvom EDI a sledujete, ako sa vám zrýchľujú procesy, znižuje chybovosť, klesajú náklady a rastie objem biznisu. Pozor, nezaspite však na vavrínoch!

S rastúcim počtom partnerov, zákaziek a zasielaných dokladov, rastie súbežne aj objem súvisiacej komunikácie, obchodných transakcií, procesov a zapojených informačných systémov. Ak vaši obchodní partneri nepoužívajú EDI, dostávate sa do spletitej siete rôznych komunikačných kanálov a protokolov.

Prečítajte si viac v článku spoločnosti EDITEL, ktorý vyšiel v marcovom vydaní časopisu Komora.