Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -11

Detail novinky

11.12.2018

QI Group

Systém QI nanovo s automatizovaným rozhraním EDI od EDITELu

QI

QI GROUP a. s. je úspešným výrobcom informačného systému QI pre firmy podnikajúce v oblastiach výroby, obchodu a služieb. Vďaka svojej modularite QI podporuje komplexne činnosť celej firmy, od riadenia, procesov, cez plánovanie výroby APS, až po EDI.

Narastajúci dopyt po EDI v oblastiach maloobchodu a automobilového priemyslu viedla QI GROUP k užšej spolupráci so spoločnosťou EDITEL, ktorá ako EDI provider zastrešuje obe oblasti ako na slovenskom, tak aj na českom trhu a v zahraničí.

Spoločnosť EDITEL poskytla pre QI automatizované technické rozhranie EDI, ktoré nahradilo doterajší externý modul. QI teraz umožňuje import a export EDI správ pre oblasti maloobchodu (ORDERS, INVOIC, ai.) i automobilového priemyslu (DELFOR, DELJIT, ai.) v XML formátoch kompatibilných so všetkými službami a produktmi spoločnosti EDITEL a TELEDIN. Výsledkom spolupráce QI GROUP a EDITEL je lepší užívateľský komfort práce s EDI dátami priamo v informačnom systéme QI ako aj úplná kompatibilita so všetkými zaužívanými EDI procesmi.