Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -11

Detail novinky

09.10.2014

Oslava 20. výročia založenia spoločnosti EDITEL CZ

Spoločnosť EDITEL CZ tento rok oslavuje dvadsiate výročie od svojho založenia a pri tejto príležitosti usporiadala 25. septembra 2014 v Centre súčasného umenia DOX spoločenské stretnutie svojich zákazníkov, partnerov a zamestnancov.

Hostia z viac ako tridsiatich spoločností s nami oslávili okrúhle jubileum našej firmy. Oslava sa konala v priestoroch galérie súčasného umenia, ktorej atmosféra dodala večeru moderný a inšpiratívny nádych.

Úvodného slova sa ujal riaditeľ českej pobočky Tibor Šata, ktorý privítal prítomných a všetkým poďakoval za spoluprácu v priebehu dvadsaťročného vývoja a rastu spoločnosti. Vystúpil taktiež riaditeľ medzinárodných operácií skupiny EDITEL, Franz Humenberger, ktorý krátko spomenul vývoj pojmu EDI v spojení s Českou republikou a zašiel aj do histórie EDITEL CZ a EDITEL Austria. Potom nasledovalo zhrnutie dvadsaťročnej cesty EDITEL CZ až do dnešných dní s krátkym pohľadom do budúcnosti, ktoré načrtol obchodný a marketingový riaditeľ Jan Mrvík.

V priebehu večera bola sprístupnená výstava Start Point, diela študentov z umeleckých škôl niekoľkých krajín Európy, nasledoval bohatý raut a hudobný doprovod zabezpečila jazzová kapela Tarapaca Jazz. Záverom programu bolo vystúpenie indonézskeho umelca Alianosa Sunarta, ktorý predviedol fantastickú ľadovú show. V priebehu celého večera mohli hostia prepájať svoje kontakty s ostatnými na vystavenej pamätnej doske siete eXite.

Podľa reakcií hostí a zákazníkov sa táto spoločenská akcia veľmi vydarila a radi by sme týmto poďakovali všetkým, ktorí prijali pozvanie a takto významné výročie spoločne s nami oslávili.

Fotografie