Používaním tejto stránky súhlasím s používaním súborov cookies. Pre viac informácií kliknite tu

Detail novinky

09.10.2014

Oslava 20. výročia založenia spoločnosti EDITEL CZ

Spoločnosť EDITEL CZ tento rok oslavuje dvadsiate výročie od svojho založenia a pri tejto príležitosti usporiadala 25. septembra 2014 v Centre súčasného umenia DOX spoločenské stretnutie svojich zákazníkov, partnerov a zamestnancov.

Hostia z viac ako tridsiatich spoločností s nami oslávili okrúhle jubileum našej firmy. Oslava sa konala v priestoroch galérie súčasného umenia, ktorej atmosféra dodala večeru moderný a inšpiratívny nádych.

Úvodného slova sa ujal riaditeľ českej pobočky Tibor Šata, ktorý privítal prítomných a všetkým poďakoval za spoluprácu v priebehu dvadsaťročného vývoja a rastu spoločnosti. Vystúpil taktiež riaditeľ medzinárodných operácií skupiny EDITEL, Franz Humenberger, ktorý krátko spomenul vývoj pojmu EDI v spojení s Českou republikou a zašiel aj do histórie EDITEL CZ a EDITEL Austria. Potom nasledovalo zhrnutie dvadsaťročnej cesty EDITEL CZ až do dnešných dní s krátkym pohľadom do budúcnosti, ktoré načrtol obchodný a marketingový riaditeľ Jan Mrvík.

V priebehu večera bola sprístupnená výstava Start Point, diela študentov z umeleckých škôl niekoľkých krajín Európy, nasledoval bohatý raut a hudobný doprovod zabezpečila jazzová kapela Tarapaca Jazz. Záverom programu bolo vystúpenie indonézskeho umelca Alianosa Sunarta, ktorý predviedol fantastickú ľadovú show. V priebehu celého večera mohli hostia prepájať svoje kontakty s ostatnými na vystavenej pamätnej doske siete eXite.

Podľa reakcií hostí a zákazníkov sa táto spoločenská akcia veľmi vydarila a radi by sme týmto poďakovali všetkým, ktorí prijali pozvanie a takto významné výročie spoločne s nami oslávili.

Fotografie