Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -10

Detail novinky

30.09.2019

Nový CEO v spoločnosti EDITEL CZ

Nový CEO v spoločnosti EDITEL CZ

(Praha, 23. september 2019) Do vedenia spoločnosti EDITEL CZ nastupuje Štefan Sádovský, ktorý v súčasnej dobe zastáva taktiež funkciu CEO v spoločnosti EDITEL SK. EDITEL je popredným poskytovateľom riešení pre elektronickú výmenu obchodných dokumentov (EDI, z anglického originálu Electronic Data Interchange), elektronickú fakturáciu a integráciu systémov a obchodných procesov v rámci „Supply Chain“ na európskom trhu.

Od 1. septembra 2019 prevzal Štefan Sádovský, ako generálny riaditeľ, zodpovednosť i za EDITEL CZ. EDITEL je dynamicky sa rozširujúca technologická spoločnosť, ktorá už dnes vyžaduje čo najefektívnejšie riadenie, a preto je spojenie českej a slovenskej pobočky a ich tímov pod spoločné vedenie absolútne logickou voľbou. Štefan Sádovský má so svojimi skúsenosťami a odbornými znalosťami všetky predpoklady, aby EDITEL zásadne posunul odborne i obchodne v oboch veľmi blízkych krajinách. Medzi priority nového CEO bude patriť rozvoj EDI ako v tradičných, tak i nových odvetviach, využitie plného odborného potenciálu česko-slovenského tímu a posilnenie postavenia oboch spoločností na českom a slovenskom trhu. Zvláštna pozornosť bude venovaná aj stratégii a rozšíreniu kompetencií v oblasti Automotive v Českej a Slovenskej republike.

Štefan úspešne absolvoval Slovenskú technickou univerzitu v Bratislave, v oboroch Informatika a Telekomunikácie. K problematike EDI sa dostal už na VŠ, kde si ako tému svojej bakalárskej a diplomovej práce zvolil elektronické bankovníctvo, ktoré v tej dobe fungovalo dosť intenzívne na princípoch EDI. 

Po škole začínal ako programátor, neskôr Team leader, Consultant a Project Manager v niekoľkých IT a Telco spoločnostiach, kde nazbieral množstvo užitočných skúseností. V spoločnosti EDITEL pôsobí od roku 2005 najprv ako Consultant a čiastočne ako Sales Manager, a od roku 2008 ako CEO pre EDITEL SK. 

S akou víziou prichádza nový CEO pre EDITEL SK&CZ?

„Rád by som preniesol z jednej krajiny do druhej to dobré, spojil tímy do jedného funkčného celku, využil synergický efekt pre rýchlejší rast na oboch trhoch, ponúka sa tiež priestor k rastu aktivít v oblasti automobilového priemyslu a k rozvoju digitalizácie v nových odvetviach,“ uvádza Štefan Sádovský.

O skupine EDITEL 

EDITEL je popredným medzinárodným poskytovateľom služieb v oblasti elektronickej výmeny dokumentov (EDI, z anglického originálu Electronic Data Interchange), ktorý sa špecializuje na optimalizáciu procesov dodávateľského reťazca. Svoje služby poskytuje klientom v mnohých rôznych odvetviach a vo viacerých krajinách strednej a východnej Európy. 

EDITEL má svoju sieť pobočiek v Českej republike, Chorvátsku, Maďarsku, Rakúsku, Poľsku na Slovensku, a spolupracuje s mnohými franšízovými partnermi v ďalších krajinách Európy. Vďaka tomuto rozsiahlemu medzinárodnému pokrytiu a znalostiam konkrétnych miestnych špecifík a potrieb jednotlivých trhov je EDITEL ideálnym partnerom pre lokálne i medzinárodné spoločnosti, ktoré sa už vydali cestou elektronizácie svojich procesov alebo sa v blízkej budúcnosti k tomuto kroku chystajú.

Prostredníctvom svojej platformy eXite® ponúka EDITEL široké portfólio digitálnych riešení a služieb. Počínajúc elektronickou výmenou obchodných a logistických informácií, prostredníctvom integrácie obchodných procesov, webové EDI pre malé a stredné podniky, až po riešenie pre elektronickú fakturáciu a elektronickú archiváciu, alebo business monitoring a reporting. Naše úspešné EDI projekty sa opierajú o viac než 30 rokov skúseností a hlboké odborné znalosti. 

www.editel.sk    

www.automotive-edi.sk

Kontakt pro média: Martina Pokorná

 EDITEL CZ s.r.o.

V Parku 2309/6 

148 00 Praha 4 - Chodov/ Česká republika

M +420 / 606 268 680

E martina.pokorna@editel.cz