Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -11

Detail novinky

28.07.2014

Nová posila marketingu EDITEL CZ

Novou posilou marketingu spoločnosti EDITEL CZ je od polovice mája 2014 Ing. Vladimíra Binderová, ktorá do EDITEL CZ prišla zo softwarovej spoločnosti Unicorn Systems, v ktorej pôsobila ako Marketing Manager.

Vladimíra Binderová je absolventkou Vysokej školy ekonomickej v Prahe s vedľajšou špecializáciou v oblasti marketingu a svoju profesijnú kariéru začínala už počas štúdií v IT sfére práve v holdingu Unicorn. Od polovice júna plne prebrala agendu marketingu spoločnosti EDITEL CZ pod vedením obchodného a marketingového riaditeľa Ing. Jana Mrvíka. Pre EDITEL CZ budú veľkým prínosom jej skúsenosti z oblasti riadenia marketingu v oblasti IT produktov.

Vladimíra Binderová, EDITEL CZ

„Práce v EDITEL CZ je pro mě velkou výzvou. Zaměřím se na posílení značky EDITEL na trhu střední a východní Evropy, jakožto leadera v oblasti EDI. Primárním cílem je rozvoj nových marketingových aktivit podporujících působení společnosti v ČR v souladu s EDITEL Slovensko a Rakousko. Již proběhl první ročník odborného setkání uživatelů platformy eXite, které plánujeme také na Slovensku. Společně s rakouskými kolegy připravujeme podzimní vydaní magazínu Editel Journal a nový web EDITEL Group,“ sumarizuje krátko ku svojej pozícii Ing. Vladimíra Binderová.