Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -11

Detail novinky

30.06.2014

Manažérsky seminár k projektu EDI sa vydaril po všetkých stránkach

V stredu 25. júna 2014 usporiadali odborníci z EDITEL SK spolu s manažérmi z COOPu stretnutie k vyhodnoteniu spoločného úspešného projektu EDI. Dopoludňajší seminár a popoludňajší kultúrny program v prostredí Štiavnických vrchov sprevádzalo príjemné slnečné počasie.

Hlavnými dôvodmi stretnutia bolo zrekapitulovať si dôvody a ciele projektu EDI, opísať jeho priebeh, aktuálny stav a predstaviť plánovaný rozvoj a zmeny do budúcnosti všetkým členom skupiny COOP. Dopoludňajším seminárom sprevádzali pán Karol Jaslovský, projektový manažér za COOP, Tomáš Urminský, projektový manažér za EDITEL SK a Miroslav Blažek, obchodný manažér za EDITEL SK. Na záver riaditeľ spoločnosti EDITEL SK Štefan Sádovský spomenul novinky v portfóliu produktov a služieb skupiny EDITEL – riešenie eXite® TrustIT, eXite® BuyIT a eXite® Location Finder.

Po pracovnom dopoludní bol pre účastníkov pripravený popoludňajší program v príjemnom prostredí Hotela Salamandra**** v podobe lahôdok z grilu pripravených známym šéfkuchárom Ľubomírom Herkom, letné ochutnávky vína a možnosť diskusie doplnenej v pozadí cimbalovou Ľudovou hudbou Jána Slančíka.

"Rovnako ako spolupráca EDITELu a COOPu na samotnom projekte, ktorá pretrváva už takmer 6 rokov, prebehol aj Manažérsky seminár ku spokojnosti oboch strán a naplnil očakávania v podobe získania komplexného prehľadu o stave projektu a dohovoru na ďalšom plánovanom rozvoji projektu. Som rád, že som aj ja osobne mal opäť raz možnosť, v neformálnej a príjemnej atmosfére, prediskutovať aktuálne témy s regionálnymi zástupcami COOP Jednôt a teším sa na ďalšie podobné stretnutie v budúcnosti." vyjadril sa k stretnutiu riaditeľ spoločnosti EDITEL SK, Štefan Sádovský

Fotografie