Používaním tejto stránky súhlasím s používaním súborov cookies. Pre viac informácií kliknite tu

Detail novinky

30.06.2014

Manažérsky seminár k projektu EDI sa vydaril po všetkých stránkach

V stredu 25. júna 2014 usporiadali odborníci z EDITEL SK spolu s manažérmi z COOPu stretnutie k vyhodnoteniu spoločného úspešného projektu EDI. Dopoludňajší seminár a popoludňajší kultúrny program v prostredí Štiavnických vrchov sprevádzalo príjemné slnečné počasie.

Hlavnými dôvodmi stretnutia bolo zrekapitulovať si dôvody a ciele projektu EDI, opísať jeho priebeh, aktuálny stav a predstaviť plánovaný rozvoj a zmeny do budúcnosti všetkým členom skupiny COOP. Dopoludňajším seminárom sprevádzali pán Karol Jaslovský, projektový manažér za COOP, Tomáš Urminský, projektový manažér za EDITEL SK a Miroslav Blažek, obchodný manažér za EDITEL SK. Na záver riaditeľ spoločnosti EDITEL SK Štefan Sádovský spomenul novinky v portfóliu produktov a služieb skupiny EDITEL – riešenie eXite® TrustIT, eXite® BuyIT a eXite® Location Finder.

Po pracovnom dopoludní bol pre účastníkov pripravený popoludňajší program v príjemnom prostredí Hotela Salamandra**** v podobe lahôdok z grilu pripravených známym šéfkuchárom Ľubomírom Herkom, letné ochutnávky vína a možnosť diskusie doplnenej v pozadí cimbalovou Ľudovou hudbou Jána Slančíka.

"Rovnako ako spolupráca EDITELu a COOPu na samotnom projekte, ktorá pretrváva už takmer 6 rokov, prebehol aj Manažérsky seminár ku spokojnosti oboch strán a naplnil očakávania v podobe získania komplexného prehľadu o stave projektu a dohovoru na ďalšom plánovanom rozvoji projektu. Som rád, že som aj ja osobne mal opäť raz možnosť, v neformálnej a príjemnej atmosfére, prediskutovať aktuálne témy s regionálnymi zástupcami COOP Jednôt a teším sa na ďalšie podobné stretnutie v budúcnosti." vyjadril sa k stretnutiu riaditeľ spoločnosti EDITEL SK, Štefan Sádovský

Fotografie