Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -11

Detail novinky

04.08.2010

Implementácia EDI komunikácie v sieti predajní s mäsovými výrobkami MECOM TRADE

Vzhľadom na neustále sa zvyšujúci objem obchodnej korešpondencie v súvislosti s neustálim rozširovaním sortimentu a počtu dodávateľov, sa rozhodla spoločnosť MECOM TRADE, spol. s r.o. zaviesť elektronickú komunikáciu so svojimi najvýznamnejšími dodávateľmi. Prostredníctvom riešenia od spoločnosti EDITEL SK s.r.o. plánuje nahradiť doteraz využívané menej spoľahlivé spôsoby komunikácie za štandardizovaný a zabezpečený spôsob komunikácie prostredníctvom EDI štandardov.

Spoločnosť MECOM TRADE, spol. s r.o. sa radí so svojimi 114 predajňami mäsových výrobkov medzi najväčšie siete predajní v tomto segmente predaja na Slovensku. Spoločnosť MECOM TRADE, spol. s r.o. patrí do stredoeurópskeho holdingu výrobcov mäsa Carnibona, ktorej súčasťou je aj najväčší slovenský výrobca mäsových výrobkov MECOM GROUP s.r.o. a tiež druhý najväčší výrobca v Maďarsku spoločnosť Debreceni Group.