Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -11

Detail novinky

28.10.2010

Faktúra prostredníctvom EDI ve spoločnosti LeasePlan Slovakia

Z dôvodu zvyšovania efektívnosti a rozširovania kvality služieb pre svojich zákazníkov sa rozhodla spoločnosť LeasePlan Slovakia zaviesť EDI komunikáciu so svojimi najväčšími odberateľmi ako aj dodávateľmi. Prvým významným zákazníkom, s ktorým plánuje LeasePlan Slovakia spustiť EDI komunikáciu je spoločnosť IBM Slovensko s.r.o.

Neskôr bude EDI systém využívaný s celou radou ďalších odberateľov a dodávateľov. Za dodávateľa a implementátora EDI systému a ďalších súvisiacich služieb (napr. eXite) bola vybraná spoločnosť EDITEL SK s.r.o.. Rovnako tak využívajú produkty a službu skupiny EDITEL aj zahraničné sesterské spoločnosti LeasePlan v Rakúsku a Maďarsku. Spoločnosť LeasePlan je v súčasnosti jednotkou v poskytovaní operatívneho nájmu na Slovensku a aj vo svete so zastúpením v 30 krajinách sveta a s viac než 45 ročnými skúsenosťami s poskytovaním leasingových služieb. Spoločnosť má na Slovensku viac ako 380 zákazníkov.