Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -11

Detail novinky

29.10.2014

eXite Location Finder

Viac ako 9 500 lokácií teraz k dispozícii!

Screenhot Location Finder

Vďaka Location Finder vám neuniknú žiadne zmeny dôležitých kmeňových dát pri obchodnom styku. Systém je k dispozícii v režime 24/7. Či už potrebujete informácie o lokácii pobočiek, skladov, alebo iných miestach dodania. Location Finder poskytuje všetky potrebné informácie, aby ste mohli svoj tovar doručiť na správnu adresu.

Location Finder umožňuje jednoduchú kontrolu neznámych GLN kódov, rovnako ako kontrolu chybných adries dodania, poštových adries alebo interných identifikačných čísel. S našou službou zasielania notifikácií o zmene budete automaticky prijímať informácie týkajúce sa predajcov, ktoré si sami zvolíte.

Naša služba Location Finder teraz obsahuje viac ako 9 500 informácií o lokáciách, vrátanie údajov pre spoločnosti dm drogerie markt, REWE a Spar. Najnovšie pribudli tiež údaje spoločnosti C&C Pfeifer, ADEG/AGM a MPreis a ďalší predajcovia sa aktuálne pripravujú k zapojeniu do Location Finder.