Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -11

Detail novinky

17.03.2011

EDITEL založil novú pobočku v Istanbule!

Skupina EDITEL založila 1. januára 2011 novú pobočku v tureckom Istanbule.

Prostredníctvom EDITEL Turecko tak naďalej rozširujeme naše medzinárodné pôsobenie a posilňujeme pozíciu lídra medzi EDI poskytovateľmi na stredoeurópskom trhu. Ponuka pre turecký trh zahŕňa kompletné portfólio EDI produktov a služieb skupiny EDITEL, od najjednoduchšieho webového riešenia pre jednoduché zapojenie nových zákazníkov do EDI, cez plne automatizované EDI riešenia až po integrované riešenia B2B a EAI procesov pre veľké spoločnosti.

„Vďaka založeniu EDITEL Turecko ponúkame našim zákazníkom a všetkým regionálnym spoločnostiam, ktoré si chcú vymieňať dáta elektronicky, miestne služby a poradenstvo na najvyššej úrovni, rovnako ako pripojenie k celosvetovej sieti medzinárodných spoločností a partnerov. Blízkosť k našim zákazníkom je pre nás veľmi dôležitá a preto veľmi vítame každú príležitosť k rozšíreniu našich medzinárodných služieb.“ hovorí Mag. Peter Franzmair, generálny riaditeľ spoločnosti EDITEL Austria.

Novým generálnym riaditeľom spoločnosti EDITEL Turecko sa stal Ibrahim E. Tiryaki, ktorý už viac ako 20 rokov pracuje v oblasti spotrebného tovaru: „Potenciál pre optimalizáciu a automatizáciu elektronických obchodných procesov na tureckom trhu je veľmi vysoký. S portfóliom riešení a služieb EDITEL Turecko môžeme našim zákazníkom ponúknuť najmodernejšie EDI riešenia, ktoré im umožnia optimalizovať ich obchodné procesy rýchlo a predovšetkým efektívne.“

Nové zastúpenie v Turecku začalo fungovať v januári 2011. So svojou piatou pobočkou si EDITEL Group upevňuje svoju pozíciu, ako medzinárodný poskytovateľ produktov a služieb pre elektronickú výmenu dát. Skupina zamestnáva 70 zamestnancov a je zastúpená s celoplošnou sieťou pobočiek a franchisových partnerov v 18 krajinách regiónu CEE.

Cieľom EDITEL Group je umožniť optimálnu výmenu obchodných informácií medzi obchodnými partnermi všetkých veľkostí a vo všetkých odvetviach elektronickou cestou. Za týmto účelom ponúka naša obchodná skupina rozsiahle portfólio produktov a služieb spojených s dlhoročnou skúsenosťou a poradenstvom.