Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -11

Detail novinky

13.11.2014

EDITEL spúšťa novú webovú stránku

EDITEL spúšťa novú webovú stránku

Vďaka novej webovej stránke a zrevidovanému portfóliu produktov a služieb poskytuje teraz EDITEL ešte viac informácií a služieb pre optimalizáciu dodávateľského reťazca prostredníctvom elektronickej výmeny dát (EDI).

Webová stránka spoločnosti EDITEL ma nový vzhľad a atmosféru a obsahuje oveľa viac informácií. Ide o pôsobivú kombináciu atraktívneho dizajnu a dobre štruktúrovanej a intuitívnej navigácie vytvorenej s cieľom pomôcť užívateľom rýchlo nájsť požadované informácie.

Firmy, ktoré sa zaujímajú o optimalizáciu podnikových procesov a riadenie dodávateľského reťazca, tu nájdu konkrétne informácie pre svoje odvetvie, či už ide o spotrebný tovar/FMCG, hotely, reštaurácie a stravovanie (HORECA), farmáciu, logistiku, bankovníctvo alebo módu. Naviac tu najnovšie nájdete komplexné informácie o elektronickej výmene dát (EDI), slovníček najdôležitejších odborných výrazov a popisy procesov EDI. Doplňujúce užívateľsky prívetivé obrázky uľahčujú návštevníkom celkovú orientáciu na stránkach.

Jedným z hlavných cieľov bolo poskytnúť zákazníkom jasnú prezentáciu o produktoch a službách spoločnosti EDITEL,  a preto boli naše riešenia rozdelené do oblastí EDI komunikácie, EDI integrácie, elektronickej fakturácie, elektronickej archivácie, biznis monitoringu, webového EDI a konzultácií. Stručné a zrozumiteľné informácie poskytujú čitateľom vhodný základ pre voľbu správneho EDI riešenia.

Novo rozšírená sekcia pre styk s médiami a obchodnými partnermi bola navrhnutá pre novinárov a odbornú verejnosť. Ponúka na stiahnutie výber publikácií a informačných videí spoločnosti EDITEL. Ďalej sú k dispozícii najnovšie tlačové správy, články a ďalšie novinky a informácie o akciách. Jednoduchým prihlásením priamo na webových stránkach sa záujemcovia môžu zaregistrovať k odberu newslettera spoločnosti EDITEL. Prostredníctvom novej webovej stránky obsluhuje spoločnosť EDITEL svojich päť lokalít, okrem Slovenska, tiež Českú republiku, Rakúsko, Maďarsko a Turecko.

Navštívte naše nové webové stránky na www.editel.sk. Pokiaľ máte akékoľvek otázky alebo odporúčania, prosím, kontaktujte nás e-mailom na info(at)editel.sk alebo telefonicky na +421 / 232 272 210.