Používaním tejto stránky súhlasím s používaním súborov cookies. Pre viac informácií kliknite tu

Detail novinky

13.11.2014

EDITEL spúšťa novú webovú stránku

EDITEL spúšťa novú webovú stránku

Vďaka novej webovej stránke a zrevidovanému portfóliu produktov a služieb poskytuje teraz EDITEL ešte viac informácií a služieb pre optimalizáciu dodávateľského reťazca prostredníctvom elektronickej výmeny dát (EDI).

Webová stránka spoločnosti EDITEL ma nový vzhľad a atmosféru a obsahuje oveľa viac informácií. Ide o pôsobivú kombináciu atraktívneho dizajnu a dobre štruktúrovanej a intuitívnej navigácie vytvorenej s cieľom pomôcť užívateľom rýchlo nájsť požadované informácie.

Firmy, ktoré sa zaujímajú o optimalizáciu podnikových procesov a riadenie dodávateľského reťazca, tu nájdu konkrétne informácie pre svoje odvetvie, či už ide o spotrebný tovar/FMCG, hotely, reštaurácie a stravovanie (HORECA), farmáciu, logistiku, bankovníctvo alebo módu. Naviac tu najnovšie nájdete komplexné informácie o elektronickej výmene dát (EDI), slovníček najdôležitejších odborných výrazov a popisy procesov EDI. Doplňujúce užívateľsky prívetivé obrázky uľahčujú návštevníkom celkovú orientáciu na stránkach.

Jedným z hlavných cieľov bolo poskytnúť zákazníkom jasnú prezentáciu o produktoch a službách spoločnosti EDITEL,  a preto boli naše riešenia rozdelené do oblastí EDI komunikácie, EDI integrácie, elektronickej fakturácie, elektronickej archivácie, biznis monitoringu, webového EDI a konzultácií. Stručné a zrozumiteľné informácie poskytujú čitateľom vhodný základ pre voľbu správneho EDI riešenia.

Novo rozšírená sekcia pre styk s médiami a obchodnými partnermi bola navrhnutá pre novinárov a odbornú verejnosť. Ponúka na stiahnutie výber publikácií a informačných videí spoločnosti EDITEL. Ďalej sú k dispozícii najnovšie tlačové správy, články a ďalšie novinky a informácie o akciách. Jednoduchým prihlásením priamo na webových stránkach sa záujemcovia môžu zaregistrovať k odberu newslettera spoločnosti EDITEL. Prostredníctvom novej webovej stránky obsluhuje spoločnosť EDITEL svojich päť lokalít, okrem Slovenska, tiež Českú republiku, Rakúsko, Maďarsko a Turecko.

Navštívte naše nové webové stránky na www.editel.sk. Pokiaľ máte akékoľvek otázky alebo odporúčania, prosím, kontaktujte nás e-mailom na info(at)editel.sk alebo telefonicky na +421 / 232 272 210.