Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -11

Detail novinky

11.04.2014

EDITEL SK uzatvoril partnerstvo so spoločnosťou HT Solution

Po mnohých úspešných spoločných projektoch realizovaných počas posledných rokov sa spoločnosti HT Solution a EDITEL SK rozhodli uzavrieť od 1. apríla 2014 oficiálne strategické partnerstvo.

Táto strategická spolupráca umožní klientom využívať produkty oboch spoločností v ešte užšom prepojení s cieľom maximalizovať benefity pre užívateľov a prinášať nové riešenia, ktoré prispejú k optimalizácii interných procesov a tým aj k redukcii prevádzkových nákladov. „Vďaka tejto spolupráci tiež môžeme rozšíriť množstvo spoločných projektov, napr. zo súčasných projektov hlavne v oblasti EDI komunikácie na celé portfólio produktov pre oblasti elektronickej komunikácie, bezpapierovej fakturácie, dlhodobej dôveryhodnej archivácie či B2B systémovej integrácie,“ uvádza Ing. Štefan Sádovský, generálny riaditeľ EDITEL SK. Vzhľadom k medzinárodnému zázemiu oboch spoločností je ich spoločným záujmom využiť toto strategické partnerstvo nielen na území Slovenska, ale aj v ďalších štátoch Európskej únie a to hlavne v Českej republike a Maďarsku.

Spoločnosť HT Solution sa už viac ako 20 rokov zaoberá vývojom, predajom, implementáciou a servisom ERP eso/es a manažérskych informačných systémov mis/es. Produkty HT Solution patria medzi technologickú špičku v oblasti optimalizácie zásob, riadenia skladov alebo moderných metód plánovania výroby. ERP eso/es má výborné referencie predovšetkým v priemyselnom sektore. Partnerstvom so spoločnosťou EDITEL SK získa HT Solution silného obchodného partnera v segmente retailu, logistiky a bankovníctva.

„Partnerstvo so spoločnosťou HT Solution je garanciou pre našich zákazníkov, že im spolu s kvalitným produktom bude zabezpečená i kvalitná starostlivosť a v neposlednom rade ďalší rozvoj tohto riešenia,“ dodáva Ing. Štefan Sádovský.