Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -11

Detail novinky

02.02.2015

EDITEL SK oslávil nový rok športovo

Spoločnosť EDITEL SK oslávila, spolu so svojimi obchodnými partnermi, začiatok roka 2015 v športovom duchu. Spoločenské stretnutie sa konalo vo štvrtok 22. januára, v priestoroch Bowlingového národného centra (BNC) v Bratislave.

Spomínanú udalosť sa rozhodlo, spolu s nami, osláviť viac ako 70 hostí z celého Slovenska. V úvode privítal prítomných, a roly moderátora večera sa zhostil, riaditeľ spoločnosti EDITEL SK Štefan Sádovský, ktorý taktiež poďakoval všetkým prítomným za výbornú spoluprácu v minulom roku.

Pre hostí bolo pripravené bohaté občerstvenie, osviežujúce miešané nápoje „z pohára“ šikovného barmana a zábavný, športový program v podobe Bowlingového turnaja. Pre účastníkov turnaja nechýbali ani lákavé ceny. Najúspešnejší hráči získali:

  • 1. miesto: Poukaz na víkendový relaxačný pobyt pre 2 osoby - p. Lopušník;
  • 2. miesto: Ozdobná  kazeta s tokajským vínom - p. Rausa;
  • 3. miesto: Darčekový kôš plný dobrôt - p. Moravčíková.

Avšak ani ostatní hostia neodchádzali naprázdno, pre každého bola prichystaná drobná pozornosť. Ako sme sa dopočuli od našich hostí, toto spoločenské podujatie bolo pre nich príjemne stráveným časom, a preto by sme im radi touto cestou ešte raz poďakovali za prijatie nášho pozvania. Tešíme sa na ďalšie podobné spoločné stretnutie.

Fotografie