Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -11

Detail novinky

21.05.2014

EDITEL SK implementuje EDI v TERNO Group k. s.

Po nedávnej zmene vlastníka spoločnosti AHOLD Retail Slovakia, k. s. preberá EDITEL SK s.r.o. kompletnú prevádzku a správu EDI riešenia.

V nadväznosti na nedávnu zmenu vlastníka spoločnosti AHOLD Retail Slovakia, k. s. a následnú zmenu obchodného názvu na TERNO Group k. s., dochádza v tejto spoločnosti aj k ďalším interným zmenám. Jednou z tých najzásadnejších je prechod na nový EDI systém. Po migrácii čiastkových systémov, ktorá prebehne počas najbližších týždňov, prejde kompletná prevádzka a správa riešenia na spoločnosť EDITEL SK s.r.o.

Na základe toho dôjde následne k vybudovaniu centrálneho EDI riešenia pre celú obchodnú skupinu Diligentia RC, s. r. o., do ktorej okrem predajní AHOLD Retail Slovakia, k. s. patrí aj existujúca sieť predajní TERNO Slovensko a Moja SAMOŠKA.

Spoločnosť EDITEL SK s.r.o. sa tak stáva strategickým partnerom v oblasti EDI pre skupinu Diligentia, čím potvrdzuje aj svoju pozíciu lídra v oblasti EDI na Slovensku.