Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -11

Detail novinky

11.12.2018

EDITEL & MARKANT

Rozširujú vzájomnú spoluprácu

Markant_EDITEL_Logo

MARKANT Group poskytuje svojim obchodným partnerom z oblasti výroby a maloobchodu široké spektrum služieb a riešení, ktoré im na národnej aj medzinárodnej úrovni pomáhajú podporovať a zlepšovať každodenné procesy dodávateľského reťazca. Optimalizácia procesov je jedným z hlavných cieľov elektronickej výmeny dát – EDI. Prioritu predstavuje aj pre EDITEL, čo je tiež dôvodom, prečo obe spoločnosti už roky úspešne spolupracujú.

Podľa plánov spoločnosti MARKANT na rozšírenie činnosti sa do roku 2025 chystá prevádzkovať obchodnú činnosť v 20 zemiach strednej a východnej Európy. Už spomínaná spolupráca teda získava medzinárodný rozmer. To prináša výhody pre všetky zúčastnené strany: okrem iného bude jednoduchšie plniť požiadavky národných trhov, zapájanie nových obchodných partnerov bude rýchlejšie a jednoduchšie a existujúca EDI komunita sa výrazne rozšíri.

"Tešíme sa na spoluprácu so spoločnosťou EDITEL. Spoločne významne rozšírime využívanie EDI v regióne strednej a východnej Európy, čo našim zákazníkom vo výsledku prinesie zefektívnenie a väčšiu transparentnosť procesov súvisiacich s objednávkami a dodávkami tovaru."

Jürgen Vögele, EDI project manager / European Central Regulation International v spoločnosti MARKANT Group"Tento krok posunie našu strategickú spoluprácu so spoločnosťou MARKANT Group na novú úroveň. Teší nás, že vďaka svojej prítomnosti vo viacerých krajinách strednej a východnej Európy budeme môcť miestnym pobočkám spoločnosti MARKANT poskytovať ešte viac podporných služieb."

Gerd Marlovits, Generálny riaditeľ spoločnosti EDITEL Austria GmbH