Používaním tejto stránky súhlasím s používaním súborov cookies. Pre viac informácií kliknite tu

Detail novinky

17.06.2011

EDITEL Journal 01/2011 - EDITEL rastie

V polovici januára 2011 bola otvorená naša nová pobočka - EDITEL Turkey LTD – so sídlom v Istanbule. Týmto posilňujeme nielen našu obchodnú pozíciu na tomto veľkom trhu na prahu Ázie, ale ponúkame tiež našim zákazníkom a všetkým regionálnym spoločnostiam, ktoré majú potrebu si elektronicky vymieňať dáta, lokálny servis a poradenstvo na najvyššej úrovni.

EDI predstavuje technologický základ

Medzinárodné štúdie (The Consumer Goods Forum, GS1) potvrdzujú EDI ako základnú technológiu Value Supply Chain – dnes a tiež v roku 2020 – a podčiarkujú nutnosť plošného používania EDI ako predpokladu pre efektívne toky tovaru. V dôsledku toho odbor FMCG rozhodol o EDI ofenzíve pre rok 2011, ktorá už u mnohých obchodných podnikov viedla ku konkrétnym implementačným aktivitám. Tejto téme je venovaný titulný článok na strane 1.

Rozšírenie portfólia

Bola rozšírená ponuka produktov: nová integračná platforma submIT skupiny EDITEL je ďalšou kvalitnou službou pre integráciu, e-fakturáciu a archiváciu, ktorú vám predstavíme na strane 4.

Spokojní zákazníci

Mnoho nových zákazníkov vo všetkých krajinách nám v predchádzajúcich mesiacoch venovalo svoju dôveru a rozhodlo sa pre produkty a služby EDITELu. To nás veľmi teší a chceli by sme preto využiť túto príležitosť, aby sme vám všetkým poďakovali za vašu dôveru, výbornú a úspešnú spoluprácu! Na nasledujúcich stranách tohto žurnálu vám preto predstavíme niektoré z tých najúspešnejších projektov.

Prajeme vám veľa zábavy pri čítaní nášho EDITEL Journalu!