Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -10

Detail novinky

02.07.2019

EDITEL CZ - 25

EDITEL CZ oslavuje 25 rokov

EDITEL CZ oslavuje významný míľnik. V tomto roku si spoločnosť pripomína už štvrť storočia svojho pôsobenia na českom trhu. Za túto dobu sa spoločnosť EDITEL vypra­covala na pozíciu lídra v oblasti elektronickej výmeny dokumentov a stala sa rešpekto­vaným a uznávaným partnerom, ktorý ga­rantuje zodpovednosť, spoľahlivosť, vysoký štandard a profesionalitu svojich služieb.

Spoločnosť EDITEL CZ bola založená v roku 1994 ako špecializovaná spoločnosť pre EDI komunikáciu. Od začiatku svojej existencie sa zameriavala na elektronickú komunikáciu na základe EDI (Electronic Data Interchange - elektronická výmena dát).

Za dobu svojho pôsobenia sa spoločnosť etablovala v mnohých oblastiach a ponúka riešenia pre každé odvetvie, veľké spoločnosti i malé a stredné podniky.V roku 2007 spoločnosť EDITEL CZ kúpila skupina GS1 Austria a súčasne vznikla pobočka na Slovensku. V roku 2008 vznikla z pracovnej skupiny, ktorá mala na starosť EDI v rámci GS1 Austria, nová firma Editel Austria. Tá sa následne stala 100%-ným vlastníkom EDITEL CZ.

Vďaka medzinárodnému rozmeru spoločnosti, priamemu zastúpeniu v Rakúsku (kde sídli skupina EDITEL Group), v Českej republike, v Maďarsku a Chorvátsku, a tiež vďaka mnohým franšízovým partnerom v ďalších krajinách Európy, je EDITEL ideálnym obchodným partnerom pre medzinárodné spoločnosti.