Používaním tejto stránky súhlasím s používaním súborov cookies. Pre viac informácií kliknite tu

Detail novinky

04.11.2014

Dôveryhodný archív trustIT BMR spoločnosti EDITEL finalistom súťaže IT produkt roku 2014

Riešenie pre elektronickú archiváciu, monitoring a vyhodnocovanie obchodných prípadov spoločnosti EDITEL bolo redakciou časopisu Computerworld zvolené finalistom súťaže IT produkt roku 2014.

O produkte
Dôveryhodný archív trustIT BMR je spoľahlivé riešenie pre dlhodobú archiváciu a uchovávanie elektronických dokumentov. Súčasťou riešenia je modul pre vyhodnocovanie, monitoring a vizualizáciu obchodných prípadov. Riešenie garantuje tvorbu, správu a preukázanie auditnej stopy, dôležité vlastnosti pre garanciu integrity, autenticity, pôvodu v čase, čitateľnosti a sekvencie dokumentov. Riešenie podporuje archiváciu všetkých typov objektov, s dôrazom na správy formátu EDIFACT. trustIT spĺňa všetky legislatívne požiadavky Európskej únie pre elektronickú komunikáciu a archiváciu, vrátane najvyšších bezpečnostných štandardov.

Súťaž IT produkt roku 2014
IT produkt roku je súťaž vyhlásená redakciou časopisu Computerworld s cieľom vyzdvihnúť výrobky disponujúce vlastnosťami, ktoré ich významne odlišujú od konkurenčných produktov rovnakej kategórie. Pozitívne hodnotené je napríklad inovatívne poňatie produktu, jednotlivé funkčné zdokonalenie, výrazne zjednodušené ovládanie alebo napríklad výnimočne priaznivá cena. Pri hodnotení je kladený dôraz najmä na pozitívnu odlišnosť od konkurencie a na prínosy pre zákazníka.