Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -11

Detail novinky

12.06.2018

Ars Pantheon

Ars Pantheon

Ars Pantheon: nový partner EDITELu Adria

Chorvátska spoločnosť Ars Pantheon so sídlom v Záhrebe sa od svojho založenia v roku 2004 špecializuje na predaj a podporu ERP systémov Pantheon. Tieto systémy sú skvelou voľbou pre rýchlo rastúce firmy, ktorých prioritou je stabilita, nadštandardná funkčnosť a adaptabilita systému. Rozsiahle spektrum dostupných funkcií umožňuje užívateľom spoliehať sa na ERP systém vo všetkých oblastiach firmy, od manažmentu až po účtovníctvo. Spoločnosť Ars Pantheon, ako prvý partner DataLab Pantheon v Chorvátsku, podporila množstvo projektov v oblasti maloobchodu, služieb, turistického, lesníckeho a farmaceutického priemyslu, ale tiež investičných spoločností a bánk.

Práve široké portfólio klientov, bohaté skúsenosti a tiež spoločné priority v oblasti optimalizácie procesov robia zo spoločnosti Ars Pantheon ideálneho partnera pre EDITEL Adria. Toto partnerstvo umožní EDITELu Adria poskytovať ešte lepšie a špecifickejšie zákaznícke služby. Božidar Bajsič, výkonný riaditeľ spoločnosti EDITEL Adria, to potvrdzuje: “Spolupráca s významnými dodávateľmi ERP systémov má pre nás veľký strategický význam. Vďaka tomuto partnerstvu budeme môcť našim klientom pri automatizácii projektov poskytovať ešte efektívnejšiu podporu”.