Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -11

Detail novinky

03.12.2014

Archív spoločnosti EDITEL je IT produktom roku 2014!

Riešenie pre elektronickú archiváciu, monitoring a vyhodnocovanie obchodných prípadov spoločnosti EDITEL bolo redakciou časopisu Computerworld zvolené IT produktom roku 2014 v kategórii informačné systémy.

U prihlásených produktov je pozitívne hodnotené inovatívne poňatie produktu, jednotlivé funkčné zdokonalenie, výrazne zjednodušené ovládanie alebo napríklad výnimočne priaznivá cena.

Dôveryhodný archív trustIT BMR je spoľahlivé riešenie pre dlhodobú archiváciu a uchovávanie elektronických dokumentov. Súčasťou riešenia je modul pre vyhodnocovanie, monitoring a vizualizáciu obchodných prípadov. Riešenie garantuje tvorbu, správu a preukázanie auditnej stopy, dôležité vlastnosti pre garanciu integrity, autenticity, pôvodu v čase, čitateľnosti a sekvencie dokumentov. Riešenie podporuje archiváciu všetkých typov objektov, s dôrazom na správy formátu EDIFACT. trustIT spĺňa všetky legislatívne požiadavky Európskej únie pre elektronickú komunikáciu a archiváciu, vrátane najvyšších bezpečnostných štandardov.

Prestížna cena je udeľovaná redakciou časopisu Computerworld za produkty z oblasti informačných technológií celkom v ôsmich kategóriách. Cieľom je vyzdvihnúť riešenia disponujúce vlastnosťami, ktoré ich významne odlišujú od konkurenčných produktov rovnakej kategórie..

Fotografie

IT pordukt roka
Zľava: Tomáš Vršecký, Senior Consultant EDITEL, Robert Matras, Technical Consultant EDITEL, Radan Dolejš, šéfredaktor magazínu Computerworld
IT pordukt roku
Výhercovia všetkých kategórií v súťaži IT produkt roku 2014