Používaním tejto stránky súhlasím s používaním súborov cookies. Pre viac informácií kliknite tu

Detail novinky

03.12.2014

Archív spoločnosti EDITEL je IT produktom roku 2014!

Riešenie pre elektronickú archiváciu, monitoring a vyhodnocovanie obchodných prípadov spoločnosti EDITEL bolo redakciou časopisu Computerworld zvolené IT produktom roku 2014 v kategórii informačné systémy.

U prihlásených produktov je pozitívne hodnotené inovatívne poňatie produktu, jednotlivé funkčné zdokonalenie, výrazne zjednodušené ovládanie alebo napríklad výnimočne priaznivá cena.

Dôveryhodný archív trustIT BMR je spoľahlivé riešenie pre dlhodobú archiváciu a uchovávanie elektronických dokumentov. Súčasťou riešenia je modul pre vyhodnocovanie, monitoring a vizualizáciu obchodných prípadov. Riešenie garantuje tvorbu, správu a preukázanie auditnej stopy, dôležité vlastnosti pre garanciu integrity, autenticity, pôvodu v čase, čitateľnosti a sekvencie dokumentov. Riešenie podporuje archiváciu všetkých typov objektov, s dôrazom na správy formátu EDIFACT. trustIT spĺňa všetky legislatívne požiadavky Európskej únie pre elektronickú komunikáciu a archiváciu, vrátane najvyšších bezpečnostných štandardov.

Prestížna cena je udeľovaná redakciou časopisu Computerworld za produkty z oblasti informačných technológií celkom v ôsmich kategóriách. Cieľom je vyzdvihnúť riešenia disponujúce vlastnosťami, ktoré ich významne odlišujú od konkurenčných produktov rovnakej kategórie..

Fotografie

IT pordukt roka
Zľava: Tomáš Vršecký, Senior Consultant EDITEL, Robert Matras, Technical Consultant EDITEL, Radan Dolejš, šéfredaktor magazínu Computerworld
IT pordukt roku
Výhercovia všetkých kategórií v súťaži IT produkt roku 2014