+ 421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -10

Fórum inteligentnej výmeny dát – Smarter Integration

Dňa 17. marca sa konalo Smarter Integration 2015 – Fórum inteligentnej výmeny dát. Fórum organizovala spoločnosť EDITEL za podpory obchodného partnera IBM.

EDITEL je lídrom na trhu EDI (elektronická výmena dát) pre región strednej a východnej Európy (CEE). Popri EDI produktoch sa venuje do hĺbky aj oblasti komplexnej B2B integrácii a B2B komunikácii medzi obchodnými partnermi. V marci preto usporiadal EDITEL spoločne s IBM odborné stretnutie zaoberajúce sa touto problematikou. Téma prilákala vyše 30 zástupcov spoločností z rozmanitých segmentov českého a slovenského trhu.

Smarter Integration – Fórum inteligentnej výmeny dát

Bolo usporiadané s cieľom priblížiť záujemcom komplexnosť B2B integrácie a komunikácie, predstaviť škálu dostupných riešení pre optimalizáciu a automatizáciu obchodných procesov v spoločnostiach, upozorniť na riziká a nástrahy – tie obmedzujú efektívnu komunikáciu medzi obchodnými partnermi. A predovšetkým zdôrazniť prínosy implementácie týchto riešení pre spoločnosti.

Po úvodnom slove výkonného riaditeľa EDITEL CZ Jana Mrvíka a zástupcu IBM Petra Biskupa sa o program postarali Urs Flück, Segment Leader for B2B zo spoločnosti IBM a Robert Matras, Senior Consultant z EDITEL CZ. Pre dokreslenie problematiky poslúžili ukážky konkrétnych projektov predstavené Milanom Mikulom a Janom Molnárom, tiež zo spoločnosti EDITEL CZ. Na záver nechýbali najnovšie trendy a pripravované novinky v oblasti B2B integrácie a produktov spoločnosti IBM.

Bol som prekvapený záujmom o tému Smarter Integration – Fórum intelitgentnej výmeny dát z radov našich súčasných a potenciálnych partnerov. Takýmto komplexným riešeniam, ako sú riešenia pre B2B integráciu a komunikáciu, je potrebné venovať priestor a čas na diskusiu. Zložitosť témy sme vyvážili umiestnením fóra do romantického prostredia reštaurácie Bastion Prague s výhľadom na pražský Vyšehrad a s kombináciou slnečného marcového počasia. Prebrali sme Smarter Integration ako z pohľadu obchodu a manažmentu, tak z pohľadu technického/IT, aby si každý z hostí mohol lepšie predstaviť tieto dve tváre. Tento prístup sa vyplatil a viedol k otvorenej diskusii nielen s nami, ale aj medzi účastníkmi. Plánujeme podobnú akciu zopakovať v priebehu jedného roka a podeliť sa o novinky a naše praktické skúsenosti s ďalšími záujemcami, uviedol ku Smarter Integration Jan Mrvík, výkonný riaditeľ EDITEL CZ.

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.