+ 421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -10

EDITEL SK oslávil nový rok športovo

Spoločnosť EDITEL SK oslávila, spolu so svojimi obchodnými partnermi, začiatok roka 2015 v športovom duchu. Spoločenské stretnutie sa konalo vo štvrtok 22. januára, v priestoroch Bowlingového národného centra (BNC) v Bratislave.

Spomínanú udalosť sa rozhodlo, spolu s nami, osláviť viac ako 70 hostí z celého Slovenska. V úvode privítal prítomných, a roly moderátora večera sa zhostil, riaditeľ spoločnosti EDITEL SK Štefan Sádovský, ktorý taktiež poďakoval všetkým prítomným za výbornú spoluprácu v minulom roku.

Pre hostí bolo pripravené bohaté občerstvenie, osviežujúce miešané nápoje „z pohára“ šikovného barmana a zábavný, športový program v podobe Bowlingového turnaja. Pre účastníkov turnaja nechýbali ani lákavé ceny. Najúspešnejší hráči získali:

  • 1. miesto: Poukaz na víkendový relaxačný pobyt pre 2 osoby – p. Lopušník;
  • 2. miesto: Ozdobná  kazeta s tokajským vínom – p. Rausa;
  • 3. miesto: Darčekový kôš plný dobrôt – p. Moravčíková.

Avšak ani ostatní hostia neodchádzali naprázdno, pre každého bola prichystaná drobná pozornosť. Ako sme sa dopočuli od našich hostí, toto spoločenské podujatie bolo pre nich príjemne stráveným časom, a preto by sme im radi touto cestou ešte raz poďakovali za prijatie nášho pozvania. Tešíme sa na ďalšie podobné spoločné stretnutie.

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.