+ 421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -10

EDITEL Journal 2-18

Hybná sila digitalizácie

O digitalizácii dnes počúvame v mnohých rôznych kontextoch. Poskytovatelia služieb EDI – ako sme my – digitálnymi procesmi žijú, a teda je pre nich kľúčový integrovaný prístup k digitalizácii. Digitalizácia má zmysel, pokiaľ na obchodné procesy prihliadame z komplexného hľadiska a pokiaľ implementácia požiadaviek prebieha tak, aby bola pre klienta použiteľná jednoducho a v rámci celej firmy. Odlišné systémy sa musia prispôsobiť a zladiť s internými aj externými procesmi. To síce znamená množstvo práce, ale zároveň to prináša veľké výhody.

EDI môže byť hybnou silou digitálnych procesov v akomkoľvek podniku, pretože EDI nekončí pri interných obchodných procesoch, ale môže tiež spájať obchodných partnerov a klientov. Výsledkom je potom integrovaný prístup v rámci celého hodnotového reťazca. A ten sa vyplatí – firmy vďaka nemu získajú transparentné a efektívne organizačné procesy, ktoré im ušetria čas aj peniaze.

S veľkým potešením sa s Vami podelíme o ďalšie témy a niekoľko príkladov podobných iniciatív. Ako vždy ide o príklady z rôznych odvetví a týkajúce sa rôznych riešení. Možno Vás zaujme titulný článok o projekte ebilling a digitálnej archivácii, ktorý nájdete na str. 1, článok o využití EDI služieb vo firmách Dr. Schmidgall a Kotányi na str. 3 alebo o EDI komunikačných procesoch prostredníctvom služby eXite vo Zvolenskej Mliekarni na str. 4, a mnoho ďalších sofistikovaných riešení, ktoré posúvajú digitalizáciu na ďalšiu úroveň.

Prejst’ na EDITEL e-Journal

EDITEL e-Journal 02/2018

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.