+ 421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -10

EDITEL CZ oslavuje 25 rokov

EDITEL CZ oslávil významný míľnik. Za 25 rokov sa spoločnosť EDITEL vypra­covala na pozíciu lídra v oblasti elektronickej výmeny dokumentov a stala sa rešpekto­vaným a uznávaným partnerom, ktorý ga­rantuje zodpovednosť, spoľahlivosť, vysoký štandard a profesionalitu svojich služieb.

Spoločnosť EDITEL CZ bola založená v roku 1994 ako špecializovaná spoločnosť pre EDI komunikáciu. Od začiatku svojej existencie sa zameriavala na elektronickú komunikáciu na základe EDI (Electronic Data Interchange – elektronická výmena dát).

Za dobu svojho pôsobenia sa spoločnosť etablovala v mnohých oblastiach a ponúkla riešenia pre každé odvetvie, či už sa jednalo o veľké spoločnosti alebo malé a stredné podniky. V roku 2007 spoločnosť EDITEL CZ kúpila skupina GS1 Austria a súčasne vznikla pobočka na Slovensku. V roku 2008 vznikla z pracovnej skupiny, ktorá mala na starosť EDI v rámci GS1 Austria, nová firma Editel Austria. Tá sa následne stala 100%-ným vlastníkom EDITEL CZ.

Vďaka medzinárodnému rozmeru spoločnosti, priamemu zastúpeniu v Rakúsku (kde sídli skupina EDITEL Group), v Českej republike, v Maďarsku a v Chorvátsku a tiež vďaka mnohým franšízovým partnerom v ďalších krajinách Európy, je EDITEL ideálnym obchodným partnerom pre medzinárodné spoločnosti.

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.