+ 421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -10

Editel oslavuje dva roky od uvedenia novej generácie webEDI

Chorvátska spoločnosť Ars Pantheon so sídlom v Záhrebe sa od svojho založenia v roku 2004 špecializuje na predaj a podporu ERP systémov Pantheon. Tieto systémy sú skvelou voľbou pre rýchlo rastúce firmy, ktorých prioritou je stabilita, nadštandardná funkčnosť a adaptabilita systému.

Rozsiahle spektrum dostupných funkcií umožňuje užívateľom spoliehať sa na ERP systém vo všetkých oblastiach firmy, od manažmentu až po účtovníctvo. Spoločnosť Ars Pantheon, ako prvý partner DataLab Pantheon v Chorvátsku, podporila množstvo projektov v oblasti maloobchodu, služieb, turistického, lesníckeho a farmaceutického priemyslu, ale tiež investičných spoločností a bánk.

Práve široké portfólio klientov, bohaté skúsenosti a tiež spoločné priority v oblasti optimalizácie procesov robia zo spoločnosti Ars Pantheon ideálneho partnera pre EDITEL Adria. Toto partnerstvo umožní EDITELu Adria poskytovať ešte lepšie a špecifickejšie zákaznícke služby. Božidar Bajsič, výkonný riaditeľ spoločnosti EDITEL Adria, to potvrdzuje:

„Spolupráca s významnými dodávateľmi ERP systémov má pre nás veľký strategický význam. Vďaka tomuto partnerstvu budeme môcť našim klientom pri automatizácii projektov poskytovať ešte efektívnejšiu podporu.“

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.